Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

Zakres obowiązków:

  •   Komisjonowanie produktów mięsnych

  •   Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym

  •   Praca ze skanerem

  •   Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia od 1.04.2021

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji – zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ do 1.04.2021

  •  Przyjazny system zaliczek

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

  •  Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień

  •  Tanie obiady w stołówce zakładowej

  •  Bezpłatną odzież roboczą

  •  Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku

  •  Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

  •  Gotowość do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach

  •  Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny

  •  Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się

  •  Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

Telefon: 504 581 042

Mail: as@cp-personal.com

Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

KRAZ 11738

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Grodzisk Mazowiecki

Nazwa : Gość
Numer ogłoszenia : 13489
Liczba odsłon: 3, dzisiaj 0