naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Pracownik remontowo-wykończeniowy ze znajomością komunikatywną j. niemieckiego do Niemiec

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych budowlańców do prac remontowo-wykończeniowych.

Miejsce pracy: Drezno, Frankfurt nad Menem, Hanower, Hamburg, Monachium

Zarobki nawet 10 tyś. zł netto

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-          obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach remontowo-wykończeniowych,

-          drobne prace murarskie,

-          wykonywanie ścianek działowych , sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych,

-          wykonywanie dociepleń i izolacji termicznych,

-          osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,

-          układanie paneli  podłogowych oraz drobne prace glazurnicze,

-          prace tynkarskie,

-          prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,

Oferujemy:

-        długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-        atrakcyjne wynagrodzenie możliwe  zarobki powyżej  10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

-        możliwość urlopów co 6-8 tyg. pracy

-        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

-        umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót remontowo-wykończeniowych i  czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,

-        min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-        znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym,

-        sumienność, rzetelność w pracy,

-        preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat,

-        dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-        brak nałogów,

-        mile widziana znajomość z własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.